1 minute reading time (271 words)

Комп'ютерна діагностика автомобіля

Сучасні автомобілі насичені електронними пристроями, що визначає затребуваність перевірки їх роботи за допомогою комп'ютера і спеціальних програм, які здатні швидко визначити основні несправності.

Комп'ютерна діагностика - процес, при якому відбувається читання кодів несправностей, а також їх стирання або корекція.

Для діагностики автомобілів застосовуються повноцінні комп'ютери, планшети і навіть смартфони. Усунення несправностей виробляється шляхом аналізу коду помилок які збираються і накопичуються в бортовому комп'ютері автомобіля. Для цього існують такі прилади як дилерські сканери (працюють як правило з однією маркою автомобілів, в них застосований досить широкий набір функцій контролю і діагностики, а також перепрограмування цілої маси різних параметрів), мультимарочні сканери (працюють з досить широким рядом автомобілів і марок, що є їх основною перевагою. А ось з недоліків варто відзначити, що не всі мультимарочні сканери пристосовані до детальної розшифровки кодів і помилок).

Часто доводиться чути питання про те, чи можна провести комп'ютерну діагностику самостійно своїми силами?

Провести діагностику можливо, але скорегувати роботу будь-якої з систем автомобіля - не вдасться. Так як максимум на що здатні напівпрофесійні сканери це «стерти помилку» з пам'яті бортового комп'ютера авто, але не вказати місце несправності і, що найголовніше, любительські сканери не мають можливості впоратися з проблемою.

Таким чином комп'ютерна діагностика одна з найважливіших складових «здоров'я» Вашого автомобіля і Вашої безпеки. Відвідавши СТО ADS AUTODOM SERVICE високу якість комп'ютерної діагностики Вам гарантовано, адже наші фахівці зможуть не тільки виявити помилку, але і привести зазначені параметри в максимально продуктивний або економічний режим, а також змінити деякі параметри для більш якісного згорання палива, підвищення ККД двигуна і його систем.

Для запису на комп'ютерну діагностику автомобіля перейдіть на сайт 📲

https://autodom.kiev.ua/detejling,

https://autodom.kiev.ua/sto/polnaya-diagnostika-avto

або телефонуйте:

☎️ (098) 661 72 72;
☎️ (095) 661 72 72;
☎️ (063) 661 72 72.


Догляд за салоном автомобіля: яким він повинен бут...
 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
26.02.2021
© 2012-2021 AutoDom Service.